Administrasjon

Tlf: 69 35 10 70
E-post: post@fasvo.no

Styreleder
Jostein Lunde

 

Våre adresser

Pancoveien 8, 1624 Gressvik
Gutzeits gate 6, 1610 Fredrikstad
Spinneriveien 20, 1632 Fredrikstad

Hjelpemidler

Tlf: 69 35 10 90
E-post: hjelpemiddel@fasvo.no

 

Bruktmarkedet

Ole Johansen, Kristin Holberg og Lasse Tjellaug
Tlf: 404 38 215
E-post: bruktmarked@fasvo.no

 

Jobbfrukt

Sara Hermansen, Sofie Græsdal og Mone Antonsen
Tlf: 404 41 639
E-post: jobbfrukt@fasvo.no

 

Anleggsgartner

Dag Løken
Tlf: 991 05 746
E-post: anlegg@fasvo.no

Montering og pakking

Morten Eriksen og Linda Pettersen
Tlf: 454 341 75 / 941 49 603
E-post: montering@fasvo.no

 

Kafé- og bakeriutsalg – Seiersten Kafé

Tlf: 69 95 55 50
E-post: catering@fasvo.no

 

Kafé- og bakeriutsalg – Brohodet, Østsiden

Tlf: 69 32 32 31
E-post: catering@fasvo.no

 

Ryddegruppa

Kent Engseth
Tlf: 412 57 085
E-post: kent@fasvo.no

Administrasjonen

Svein Kronborg

Veileder VTA

932 21 711
svein@fasvo.no

Morten Huth

Daglig leder

416 12 458
morten@fasvo.no

Merete Blomberg

Avdelingsleder lærekandidater og nestleder

419 01 657
merete@fasvo.no

Truls R. W. Jensen

Avdelingsleder service

957 73 147
truls@fasvo.no

Reidun Foss

Avdelingsleder catering, bakeri & konditiori

482 55 271
reidun@fasvo.no

Julie K. Jensen

Avdelingsleder hjelpemiddelservice

482 63 184
julie@fasvo.no

Bli medlem i kundeklubben vår her

Fasvo er en flergrenet bedrift som tilbyr mange ulike tjenester og produkter. For å gjøre det enkelt for deg, har vi samlet all informasjon og tilbud på et sted.

Bli medlem