Kontakt

Om du trenger hjelp eller informasjon er vi klare for å hjelpe deg. Her kan du se kontaktinformasjon til de ulike avdelingene og til vår administrasjon.

Scroll ned

PANCOVEIEN 8, 1624 GRESSVIK

Administrasjon
69 35 10 70
post@fasvo.no

FASVO Hjelpemiddelservice
69 35 10 90
hjelpemiddel@fasvo.no

FASVO Bruktmarked
Ole Johansen, Kristin Holberg og Lasse Tjellaug
404 38 215 / bruktmarked@fasvo.no

Jobbfrukt
Sara Hermansen, Sofie Græsdal og Mone Antonsen
404 41 639 / jobbfrukt@fasvo.no

Anleggsgartnergruppe
Dag Løken og Johanne Johannessen
991 05 746 / 959 04 088 anlegg@fasvo.no

Montering og pakking
Morten Eriksen og Linda Pettersen
454 341 75 / 941 49 603 montering@fasvo.no

Kafé- og bakeriutsalg – Seiersten Kafé
69 95 55 50
catering@fasvo.no

Bakeriutsalg og kafé – Brohodet, Østsiden
69 32 32 31
catering@fasvo.no

Ryddegruppa
Kent Engseth
412 57 085 / kent@fasvo.no

Styreleder
Jostein Lunde

Scroll ned

Administrasjonen

Svein Kronborg
Veileder VTA
932 21 711
svein@fasvo.no
Morten Huth
Daglig leder
416 12 458
morten@fasvo.no
Merete Blomberg
Avdelingsleder lærekandidater og nestleder
419 01 657
merete@fasvo.no
Truls R. W. Jensen
Avdelingsleder service
957 73 147
truls@fasvo.no
Reidun Foss
Avdelingsleder catering, bakeri & konditiori
482 55 271
reidun@fasvo.no
Julie K. Jensen
Avdelingsleder hjelpemiddelservice
482 63 184
julie@fasvo.no

FASVO KUNDEKLUBB

Fasvo er en flergrenet bedrift som tilbyr mange ulike tjenester og produkter. For å gjøre det enkelt for deg, har vi samlet all informasjon og tilbud på et sted.
BLI MEDLEM