PANCOVEIEN 8, 1624 GRESSVIK

Administrasjon
69 35 10 70
post@fasvo.no

FASVO Bruktmarked
404 38 215
bruktmarked@fasvo.no

FASVO Hjelpemiddelservice
69 35 10 90
hjelpemiddel@fasvo.no

Jobbfrukt
69 35 10 97
jobbfrukt@fasvo.no

Anleggsgartnergruppe
69 35 10 82 / 991 05 746
anlegg@fasvo.no

Montering og pakking
69 35 10 70
post@fasvo.no

Lærerkandidatordningen
69 35 10 93 / 419 01 657
merete@fasvo.no


GUTZEITS GATE 6, 1610 FREDRIKSTAD

Kafe- og bakeriutsalg
69 95 55 50 / 51
catering@fasvo.no

Catering, bakeri og konditori
69 95 55 50
catering@fasvo.no


BROHODET, Østsiden

Kafe- og bakeriutsalg
69 32 32 31

STYRELEDER
Jostein Lunde

DAGLIG LEDER
Morten Huth
416 12 458
morten@fasvo.no

AVDELINGSLEDER, SERVICE
Truls R. W. Jensen
69 35 10 91 / 957 73 147
truls@fasvo.no

AVDELINGSLEDER, CATERING, BAKERI & KONDITORI
Reidun Foss
69 95 55 50 / 482 55 271
reidun@fasvo.no

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding