PANCOVEIEN 8, 1624 GRESSVIK

Administrasjon
69 35 10 70
post@fasvo.no
Mandag til fredag 07.30 -15.00

FASVO Hjelpemiddelservice
69 35 10 90
hjelpemiddel@fasvo.no
Mandag til fredag 07.30 -15.00

FASVO Bruktmarked
Ole Johansen, 404 38 215
bruktmarked@fasvo.no
Mandag til fredag 09.00 -15.00.
Torsdag: Langdag til klokken 1800.

Jobbfrukt
Anette Gulliksen, 404 41 639
jobbfrukt@fasvo.no
Mandag til fredag 07.30 -15.00

Anleggsgartnergruppe
Dag Løken, 991 05 746
anlegg@fasvo.no
Mandag til fredag 07.30 -15.00

Montering og pakking
Lasse Tjellaug, 97 58 85 44
lasset@fasvo.no
Mandag til fredag 07.30 -15.00

Bygruppa
Thomas Langengen, 911 29 612
thomas@fasvo.no

Veileder VTA 
Svein Kronborg, 932 21 711
svein@fasvo.no


GUTZEITS GATE 6, 1610 FREDRIKSTAD

Kafe- og bakeriutsalg – Seiersten Kafé
69 95 55 50
catering@fasvo.no
Mandag til fredag 07.00 -16.30

SPINNERIVEIEN 20, 1632 GAMLE FREDRIKSTAD

Bakeriutsalg og kafé – Brohodet, Østsiden
69 32 32 31
Mandag til fredag 07.00 -15.00.

 


STYRELEDER
Jostein Lunde

DAGLIG LEDER
Morten Huth , 416 12 458
morten@fasvo.no

AVDELINGSLEDER LÆREKANDIDATER OG NESTLEDER
Merete Blomberg, 419 01 657
merete@fasvo.no

AVDELINGSLEDER, SERVICE (Montering, bruktmarked, jobbfrukt, anleggsgartner og bygruppa) 
Truls R. W. Jensen, 957 73 147
truls@fasvo.no

AVDELINGSLEDER, CATERING, BAKERI & KONDITORI
Reidun Foss, 482 55 271
reidun@fasvo.no

AVDELINGSLEDER, HJELPEMIDDELSERVICE
Julie K. Jensen, 482 63 184
julie@fasvo.no

 

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding